COVID 19

Head külalised!

                                             Lõuna-Eesti Turismiklastri / Visit Tartu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie                                                                 tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga       pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

 
Alates 1. novembrist 2021 kehtivad uued Eesti Vabariigi Valituse korraldused seoses COVID-19 levikuga ning seetõttu palume  Metsis Hotelli tulles ette näidata ühe järgnevatest tõenditest:
 
 • vaktsineerimispass (immuniseerimise tõend)
 • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)
 
NB! 12-17-aastaste puhul kehtib ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend! PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust.
COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.
Alla 12-aastastel külalistel nakkusohutust ei kontrollita!
Palume Metsis Hotellis kanda maski!
 
 
KUI OLED HOTELLIS MAJUTUJA – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisse registreerides ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend.
Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt nautida meie buffet-hommikusööki ja einestada restoranis. Restorani  külastades on vajalik näidata teenindajale uuesti tõendit.
KUI KÜLASTAD VAID RESTORANI – kõigil, kes soovivad tulla restorani ja ei majutu hotellis, on vajalik ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Tõendita külalisele pakume hea meelega toidu kaasa tellimise võimalust!
KUI TULED MEIE JUURDE SEMINARILE, KOOLITUSELE VÕI MÕNELE MUULE GRUPISÜNDMUSELE – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil sündmusel osalevatel inimestel oleks olemas üks eelnevalt nimetatud tõenditest.
 
 
Teeme Metsis hotellis kõik selleks, et külastajate puhkus mööduks võimalikult turvaliselt ja mugavalt. Toome siinkohal välja käitumisjuhised, mida palume hotellis majutudes järgida:
 • Hinda enne tulekut põhjalikult oma tervislikku seisundit. Broneeringu kuupäevi saame vajadusel muuta ning selle eest me lisatasu ei küsi.
 • Hoia võõraste inimestega distantsi.
 • Tasu teenuste eest võimalusel kaardiga.
 • Hoia käsi puhtana! Hotellis on paljudes avalikes kohtades olemas desinfitseerimisvahendid ning samuti ka mitu käte pesemise kohta. Puhtad käed on lihtsaim viis end pisikute eest kaitsta!
 
 
HEA TAHTE KOKKULEPE TURVALISUSE TAGAMISEKS COVID-19 PUHANGU AJAL
Hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja juures võid olla kindel, et:
 • külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;
 • kogu personal on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;
 • siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;
 • desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;
 • sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;
 • personalil ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;
 • tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus nii omavahel kui teenindajatega;
 • haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida avalikes ruumides ega teenindusalas;
 • haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;
 • osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.
 
Täpsema info kehtivate piirangute kohta leiad siit.

 

Ootame Sind veetma turvalist ja lõõgastavat puhkust Metsis hotellis!